Wypłyń na ocean możliwości z webtutor.com.pl

Moskitiery drzwiowe na każdy wymiar - sprawdź ofertę tesa

Łucja Wasilewska 2019-04-15 0 komentarzy
Wpis

W odróżnieniu od tradycyjnych metod walki z owadami latającymi, moskitiery drzwiowe zapewniają 100% skuteczność w ochronie z nieproszonymi gośćmi. Szeroka gama produktów dostępnej w sklepie internetowym Tasmuj.pl pozwala dobrać rozmiar pasujący do każdych drzwi balkonowych w jednym z dwóch wariantów kolorystycznych, a dzięki solidnemu wykonaniu, opartym na ramach aluminiowych, zapobiega wyjściom domowych zwierzaków na taras, z którego mogłyby spaść, kiedy mieszkańcy znajdują się w innym pomieszczeniu mieszkania.

Moskitiery firmy Tesa są wykonane z wysokiej jakości komponentów, które zapewniają najlepszą możliwą jakość dostępną na rynku:

  • Ekstrudowanego aluminium tłoczonego na zimno, dzięki czemu są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne i mogą służyć przez nawet kilkanaście sezonów.
  • Siatki z włókna szklanego, skutecznie nie przepuszcza owadów, zachowując swój kształt i nie ulegając wgnieceniom.
  • Poliestru w odpowiednio gęstym splocie łatwym do czyszczenia w temperaturze 30 stopni lub gąbką z płynem czyszczącym.

Dodatkowym atutem jest częściowa izolacja mieszkania od kurzu i pyłków obecnych w powietrzu, co jest wielkim plusem dla osób cierpiących na alergie i inne dolegliwości układu oddechowego. Wygoda użytkowania moskitiery i prosty montaż sprawiają, że jest najwygodniejszym sposobem na walkę z uciążliwymi owadami. W ofercie sklepu znajdują się również dodatkowe elementy montażowe, które pozwalają na ekonomiczne zastąpienie uszkodzonych mocowań i cieszenia się bezawaryjnym produktem. Już dzisiaj sprawdź ofertę Tesa i zdecyduj się na zdrowy i bezpieczny sen, nieprzerywany obecnością insektów.

Skomentuj wpis