Wypłyń na ocean możliwości z webtutor.com.pl

Najlepszy sklep z oświetleniem LED

Klara Kalinowska 2018-12-13 0 komentarzy
Wpis

W poszukiwaniu satysfakcjonujących i oszczędnych rozwiązań w kategorii oświetlenia, warto odwiedzić Ultra Elektro - sklep z lampami LED i nie tylko. Bogata oferta produktów takich producentów jak Tayola, Struhm, Lumenmax, Livolo Electric, Horoz Electric czy Acrona, a także własnej produkcji, zadowoli nawet najbardziej wymagających specjalistów z dziedziny elektryki i wystroju wnętrz. Oferta dostępna obejmuje szeroki wybór żarówek LED, lamp LED i uniwersalnych, taśm i węży LED, naświetlaczy i akcesoriów.

Katalog sklepu obejmuje kompletny zestaw żarówek LED i wszystkich dostępnych na rynku gwintowaniach:

  • G4,G9,
  • E14, E27,
  • MR11, MR16,
  • GU10,
  • R7s,
  • AR111.

Oprócz tego, żarówki do samochodów i świetlówki liniowe T8. Proponowany zakres żarówek LED obejmuje niemal wszystkie możliwe aplikacje — od energooszczędnych modeli o długiej żywotności, poprzez stosowane w praktycznie każdym rodzaju lamp i osłon, aż do najbardziej wymagających zastosowań.

Oprócz żarówek znajdziecie Państwo w sklepie równie szeroki katalog lamp i opraw, zarówno przeznaczonych do LED, jak i uniwersalnych. Poszczególne propozycje dzielą się na takie do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, w przypadku lamp i opraw LED-owych, można trafić na wersje wpuszczane i natynkowe. W przypadku lamp uniwersalnych dochodzą jeszcze sufitowe oprawy punktowe, oprawy liniowe i rastrowe.

Ponadto taśmy i węże LED o szerokim zastosowaniu przy podświetlaniu mebli i nie tylko, gama naświetlaczy przeznaczonych do oświetlania bardzo dużych powierzchni i wszystkie niezbędne akcesoria takie jak sterowniki zasilacze czy materiały wykorzystywane przy instalacji.

Skomentuj wpis