Wypłyń na ocean możliwości z webtutor.com.pl

Portal o zdrowym życiu

Łucja Wasilewska 2018-10-25 0 komentarzy
Wpis

Zdrowie i Życie to przejrzysty, nietuzinkowy i inspirujący portal dla ciekawych świata, świadomych oraz wartościowych osób, które interesuje szeroko pojęty zdrowy styl życia. W serwisie na bieżąco ukazują się krótkie artykuły, które są przyporządkowywane do jednej z kilku kategorii tematycznych. Kategorie te są następujące:

  • rozwój osobisty,
  • hobby,
  • kompendium wiedzy o uzależnieniach,
  • wydarzenia,
  • dietetyka,
  • psychologia.

Nadrzędną ideą wszystkich tekstów jest długie i świadome życie w zdrowiu, do czego dążą czytelnicy portalu. Dzięki informacjom zawartym w artykułach mają oni okazję rozwijać swoją wiedzę na temat różnych sposobów aktywnego spędzania czasu, zasad właściwego odżywiania się, budowania dobrych relacji z innymi, a także zagrożenia różnego rodzaju uzależnieniami.

Zagadnienia podejmowane w tekstach dotyczą różnych sfer życia - związku z partnerem, relacji rodzinnych, pracy, odpoczynku, wystroju mieszkania, kultury, sportu, podróży, przyrządzania posiłków oraz organizacji dnia. Dzięki temu każdy czytelnik może przyjrzeć się sobie z różnych stron, a także znaleźć na portalu to, co w danym momencie jest dla niego najistotniejsze.

Polecany portal o zdrowiu może być dla niektórych inspiracją lub motywacją do pewnych decyzji i zmian w życiu. Dostępne tam teksty mogą np. zainspirować kogoś do odkrycia w sobie nowej pasji, przejścia na dietę odchudzającą lub też do zmiany pracy.

Dostęp do zamieszczonych w serwisie artykułów jest bezpłatny. Czytelnicy mogą dodawać do nich komentarze po założeniu konta internetowego lub zalogowaniu się poprzez wybrany portal społecznościowy.

Skomentuj wpis