Wypłyń na ocean możliwości z webtutor.com.pl

Apteki Grajewo

Kinga Kucharska 2019-10-24 0 komentarzy
Apteki Grajewo

Lekarstwa potrzebne są w każdym zakątku kraju – od najmniejszych wsi, po największe metropolie. W przypadku ośrodków o niewielkim zaludnieniu handel i usługi skupiają się wokół miast powiatowych, a do takich należy Grajewo. W województwie podlaskim większą liczbę mieszkańców mają jedynie Białystok, Suwałki, Łomża, Augustów i Bielsk Podlaski. Na podobnym poziomie populację szacuje się w Zambrowie oraz Hajnówce. Jednym słowem, to jeden z istotniejszych zakątków malowniczego Podlasia.

Apteka należąca do ogólnopolskiej sieci AptekiGemini.pl jest zlokalizowana przy ulicy Wojska Polskiego 50. Punkt jest otwarty przez cały tydzień:

  • od poniedziałku do piątku między 8.00 a 20.00,
  • w soboty od 9.00 do 18.00,
  • w niedziele od 9.00 do 15.00.

Marka istnieje na rynku już od 1990 roku, a pierwsza z aptek została otwarta w Wejherowie. Swoją drogą, sieć cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko ze względu na swój asortyment, ale także z uwagi na perspektywy dla farmaceutów rozważających prowadzenie własnej działalności. Pod szyldem Gemini działa zarówno sklep internetowy, jak i apteki franczyzowe. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby otwierać je w kolejnych miastach – tych większych i mniejszych. Przykład apteki w Grajewie może być zachętą do spróbowania swoich sił w roli franczyzobiorcy.

Jeśli we wspomnianym punkcie brakuje poszukiwanego leku, suplementu czy dermokosmetyku, zawsze można skorzystać z szerokiego asortymentu w sklepie internetowym. Wysyłka towaru z Gdańska jest gwarancją szybkiego dostępu do wszystkich niezbędnych produktów farmaceutycznych i nie tylko! Wygodę zakupów online doceniają bowiem także sportowcy czy pasjonaci zdrowego stylu życia.

Skomentuj wpis