Wypłyń na ocean możliwości z webtutor.com.pl

Baśń o smoku wawelskim - audiobooki dla dzieci

Hubert Lis 2022-11-27 0 komentarzy
Baśń o smoku wawelskim - audiobooki dla dzieci

Darmowe audiobooki udostępnione na kubus.pl to propozycja dla najmłodszych. Na stronie internetowej znajdują się przeróżne tytuły. Osoby nimi zainteresowane do wyboru mają krótkie, kilkuminutowe audiobooki, jak również znacznie dłuższe nagrania trwające nawet kilka godzin. Jeden z nich zawiera baśń o smoku wawelskim. Opowiada o bestii, której bali się mieszkańcy miasta. Smoka żywiącego się zwierzętami postanowił pokonać młody szewczyk. Historia ta, jak każda bajka, ma morał - nie zawsze ten, kto chełpi się odwagą, faktycznie ją ma, a spryt to ogromna siła (o wiele większa od tej fizycznej). Na zaprezentowanych na stronie internetowej audiobookach bajki czytają znane osoby, w tym aktorzy. Ciepłe, miłe głosy i odpowiednia intonacja sprawiają, że słuchanie ich to sama przyjemność.

Rodzice mogą swoim pociechom puścić słuchowisko w dowolnej chwili, w tym przed snem, do obiadu, kolacji i nie tylko. Gdy dorośli muszą oddać się swoim obowiązkom domowym, dzieci się nudzą. To właśnie wtedy rodzice mogą sięgnąć po audiobook i puścić go dzieciom.

Warto dodać, że na stronie internetowej ze słuchowiskami udostępniono również gry i zabawy. Dzięki nim dzieci rozwijają szybkość, zręczność, logiczne myślenie oraz wytrwałość. Na uwagę zasługują znajdujące się na stronie kolorowanki (można je wydrukować.

Skomentuj wpis