Wypłyń na ocean możliwości z webtutor.com.pl

Hala magazynowa na wynajem

Klara Kalinowska 2018-12-16 0 komentarzy
Hala magazynowa na wynajem

Hala magazynowa na wynajem to często jedyny sposób na czasowe przechowywanie większej ilości posiadanego towaru. Rozwiązanie to generuje dość spore koszty, często problem stanowi też znalezienie odpowiedniego obiektu w dogodnej odległości od przedsiębiorstwa. Oferta Trans Hall rozwiązuje wszystkie problemy związane z konwencjonalnymi sposobami magazynowania.

Propozycja firmy to mobilne, rozkładane hale namiotowe, które posiadają całą niezbędna funkcjonalność, oferując przy tym wiele niedostępnych zalet.

Przede wszystkim jest to rozwiązanie tańsze i o wiele bardziej komfortowe. Szczególnie jeśli firma posiada skrawka terenu lub ma do takiego terenu dostęp, nic nie stoi na preszkodzie, by rozstawić tam halę magazynową. Stosowana technika montażowa pozwala na realizacje na niemal każdym rodzaju podłoża. Sama konstrukcja jest odporna na działanie warunków atmosferycznych i skutecznie zabezpiecza magazynowy towar przed uszkodzeniem wskutek wiatru czy zamknięcia.

W zależności od magazynowanej zawartości oraz potrzeb klienta istnieje możliwość wprowadzenia dodatkowych modyfikacji i ulepszeń wpływających na bezpieczeństwo hali. Klient może zażyczyć sobie między innymi wyższych progów, bramy lub stalowych albo aluminiowych drzwi, podsufitek przeciwdziałających skraplaniu się wody także wzmocnienia boków blachami.

Zasady najmu są bardzo elastyczne i dopasowane do konkretnej realizacji. Zarówno krótkoterminowy najem, jak i na okres wielu miesięcy proponowany jest przy zachowaniu bardzo konkurencyjnych stawek.

Skomentuj wpis