Wypłyń na ocean możliwości z webtutor.com.pl

Jaki styropian wybrać?

Sylwia Jakubowska 2023-09-10 0 komentarzy
Jaki styropian wybrać?

Wybór materiałów przeznaczonych do ocieplenia budynków zależy od miejsca ich położenia. Na rynku dostępne są produkty wykorzystywane podczas izolacji ścian zewnętrznych, dachów czy podłóg. Klienci mają do wyboru styropian biały lub grafitowy o różnej grubości. Już na etapie projektowania nieruchomości należy dokonać stosownych obliczeń dotyczących grubości stosowanej izolacji. Informacje na temat obowiązującej wartości współczynnika przewodzenia ciepła U znajdują się w prawie budowlanym. 

Dobór odpowiedniego materiału jest ważny i decyduje o niskim poziomie utraty ciepła oraz obniżeniu kosztów ogrzewania budynku. W przypadku ocieplania ścian zewnętrznych należy wybrać styropian fasadowy, natomiast przy izolacji fundamentów oraz posadzek sprawdzi się produkt odporny na wilgoć i ściskanie. 

Gdzie kupić styropian?

Coraz więcej osób decyduje się na zamówienie materiałów budowlanych w hurtowniach internetowych. Marka Gold-Trade proponuje spory wybór produktów izolacyjnych i wykończeniowych. Klienci znajdą w ofercie styropian elewacyjny i podłogowy. Pracownicy sklepu online chętnie służą doradztwem w doborze potrzebnych artykułów. Co ważne, firma zapewnia transport wraz z rozładunkiem. Właściciel hurtowni współpracuje wyłącznie ze znanymi producentami, zapewniając atrakcyjne warunki cenowe. 

Skomentuj wpis