Wypłyń na ocean możliwości z webtutor.com.pl

Kostkowany cukier - jaka hurtownia z Małopolski?

Elżbieta Wysocka 2023-02-28 0 komentarzy
Kostkowany cukier - jaka hurtownia z Małopolski?

Dla wielu osób słodzenie napojów typu kawa, herbata to konieczność. Zwykły, sypki cukier nie zawsze się sprawdza, gdyż łatwo go rozsypać, co powoduje niechciany bałagan na stoliku. Niewielkie kostki, które można delikatnie ująć szczypcami i następnie wrzucić do szklanki bądź filiżanki, to dużo lepsza opcja. Prezentują się estetycznie, można je zamówić w wielu kształtach.

Dostawcą, który proponuje wysokojakościowy, produkowany z polskich buraków cukier w kostkach, jest firma Südzucker Polska SA, mająca swoją siedzibę w Krakowie. Dostępny w ofercie wyrób znany jest nie tylko mieszkańcom Małopolski. Nazwę marki oraz charakterystyczne opakowanie produktu kojarzą osoby również z innych rejonów kraju. Towar jest dosyłany do odbiorców na terenie całej Polski. Odbiorcami są sklepy, przedstawiciele gastronomii oraz przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją żywności, w której składzie  można znaleźć cukier. Hurtownia działa też jako dostawca dla biur i jednostek samorządowych. Przyjmuje też większe zlecenia od klientów prywatnych.

Pracownicy starają się reklamować produkt jako przydatny w codziennym gotowaniu. Na stronie firmy można znaleźć nie tylko ofertę z opcją zamówienia cukru, ale także moc przepisów na smaczne, nieskomplikowane desery, również na dania główne. Jest to warta polecenia baza prostych, sprawdzonych posiłków z kuchni polskiej i zagranicznej, które można przygotować samodzielnie w domu. Informacje o poszczególnych krokach są przedstawione zrozumiałym nawet dla laika językiem. 

Skomentuj wpis