Wypłyń na ocean możliwości z webtutor.com.pl

Pomoc drogowa na terenie Bytomia

Marta Jankowska 2019-11-01 0 komentarzy
Pomoc drogowa na terenie Bytomia

Zarówno na międzymiastowych, jak i krajowych drogach oraz na autostradach dochodzi dziennie do wielu kolizji, po których nie można ponownie wsiąść do auta i kontynuować podróży tym samym pojazdem. Dlatego warto posiadać na liście kontaktów numer telefonu do firmy, która od dawna zajmuje się zapewnianiem wysokiej jakości usług skupiających się na wsparciu kierowców podczas holowania pojazdu.

Slask-Laweta.pl zajmuje się zleceniami dotyczącymi holowania samochodów, maszyn rolniczych, maszyn budowlanych, mniejszych wózków widłowych, drewnianych budowali w dobrej cenie. Usługi skupiają się jedynie na nowoczesnych rozwiązaniach, dzięki czemu pomoc jest w pełni kompleksowa. Laweta przetransportuje dany, uszkodzony pojazd do wybranego warsztatu. Pozwoli to zaoszczędzić właścicielowi na samodzielnym szukaniu specjalistów z lawetą.

Pomoc drogowa w Bytomiu wyposażyła swoje lawety we wszelkie lampy robocze czy koguty, wciągarkę, wyciągarkę sterowaną bezprzewodowo, pasy zabezpieczające, jak i regulowane zawieszenie osi tylnej dla ułatwienia załadunku. Dzięki tym wszystkim udogodnieniom można znacznie szybciej i sprawniej załadować pojazd i przetransportować go w bezpieczne miejsce. Dodatkowo zaznacza się, że koszty lawety są naprawdę konkurencyjne nie tylko na terenie Bytomia, ale również Katowic. Pod adresem internetowym można znaleźć najważniejsze informacje dotyczące zakresu usług, jak i miejsc, gdzie może dojechać pomoc drogowa. W razie jakichkolwiek pytań zawsze można telefonować pod numer obsługi klienta.

Skomentuj wpis