Wypłyń na ocean możliwości z webtutor.com.pl

pożyczka pod zastaw mieszkania

Inga Jasińska 2021-09-25 0 komentarzy
pożyczka pod zastaw mieszkania

Jedną z metod na uzyskanie dodatkowego finansowania na dowolny cel jest pożyczka pod zastaw domu lub mieszkania. Stanowi ona połączenie zwykłej pożyczki gotówkowej z kredytem mieszkaniowym. W praktyce oznacza to, że zainteresowani pożyczają środki w firmie finansowej, a zabezpieczeniem spłaty dla danego przedsiębiorstwa jest nieruchomość, jaką dysponuje klient. Może być to dom jednorodzinny, działka i nie tylko. Zainteresowani takim rozwiązaniem wchodzą chętnie na internetową stronę baltcredit.pl.

Prowadzi ją zaufane przedsiębiorstwo zapewniające uczciwą współpracę i wsparcie wykwalifikowanych pracowników, którzy wyjaśniają ewentualne wątpliwości i odpowiadają na wszystkie pytania klientów. Pożyczka pod zastaw mieszkania, jaką oferują, wiąże się z niskim oprocentowaniem  oraz formalnościami ograniczonymi do niezbędnego minimum. Klienci powinni posiadać jedynie aktualny dokument potwierdzający ich tożsamość oraz pisma mówiące o tym, że to właśnie oni są właścicielami danej nieruchomości.

Klienci, którzy zdecydowali się na tego typu pożyczkę, chwalą sobie długi okres spłaty, wynoszący nawet 20 lat oraz czytelną umowę, w której zawarto warunki współpracy. Co równie istotne, firma daje możliwość uzyskania gotówki na dowolny cel. Innymi słowy, w tym przypadku zainteresowani nie muszą deklarować, na co wydadzą otrzymane środki. Niektórzy przeznaczają je na cele konsolidacyjne, dzięki czemu spłacają zaległe zobowiązania. To ciekawe rozwiązanie także wśród osób z problemami finansowymi, które nie uzyskałyby zwykłego kredytu bankowego.

Skomentuj wpis