Wypłyń na ocean możliwości z webtutor.com.pl

Salon Mercedes-Benz w Lesznie

Kinga Maciejewska 2019-02-26 0 komentarzy
Salon Mercedes-Benz w Lesznie

Wzrost gospodarczy i rosnące dochody społeczeństwa sprawiają, że Polacy kupują coraz więcej nowych aut. Warto także rozważyć zakup używanego samochodu w autoryzowanym salonie.

Pojazdy demonstracyjne oferowane przez salon Mercedes-Benz w Lesznie to praktycznie nowe pojazdy Mercedes-Benz, które zazwyczaj cieszą się znacznym zainteresowaniem kupujących. Mają one najczęściej od trzech do dwunastu miesięcy i używa się ich jedynie do krótkich jazd próbnych, przeważnie pod nadzorem pracownika salonu

Wszystkie pojazdy demonstracyjne miały tylko jednego właściciela. Kupujący otrzymuje pojazd demonstracyjny wraz z kompleksowym pakietem rękojmi i gwarancji w atrakcyjnej cenie. Ponadto istnieje możliwość deklarowania podatku od towarów i usług oddzielnie.

Z kolei samochody służbowe to pojazdy, używane przez Mercedes-Benz jako samochody służbowe lub flotowe. Warte podkreślenie jest, że kadra kierownicza, zwłaszcza w centrali w Stuttgarcie i w innych niemieckich zakładach, korzystająca z tych samochodów, dbała o nie w szczególny sposób, dzięki czemu zachowały one nienaganny wygląd oraz pełną sprawność techniczną

Oferowane samochody służbowe mają zazwyczaj cenne i bogate wyposażenie dodatkowe. Ponadto klient otrzymuje kompleksowy pakiet rękojmi i gwarancji co do niezawodności i rygorystycznie przetestowanej jakości oferowanych przez samochodów służbowych. Przy kupnie samochodu służbowego istnieje możliwość oddzielnego wykazania podatku VAT.

Salon Duda-Cars w Lesznie oferuje także serwis, przeglądy oraz  oryginalne części.

 

Skomentuj wpis