Wypłyń na ocean możliwości z webtutor.com.pl

Tania podłoga w jodełkę

Borys Jakubowski 2019-01-22 0 komentarzy
Tania podłoga w jodełkę

Prodexpol to polski producent parkietów, który działa na rynku już od prawie stu lat. Przez ten okres firma wypracowała unikalne Know-How, które przekłada się zarówno na dobór starannie wyselekcjonowanych gatunków drewna z całego świata, innowacyjne, dopracowane metody produkcyjne oraz rozbudowaną ofertę, która swoim zakresem pozwala na dopełnienie zarówno modernistycznych, jak i nowoczesnych aranżacji wnętrz. Przy tym wszystkim, możecie Państwo spodziewać się bardzo atrakcyjnej oferty cenowej.

Na stronie prodexpol.pl znajduje się katalog, który obejmuje ponad 300 pozycji, między innymi takich, jak podłoga w jodełkę. Jest to styl układania parkietu, który wywodzi się z XVI wiecznej Francji. Odkąd styl ten zadebiutował na arystokratycznych dworach, stanowi synonim elegancji i wybornego wykończenia podłogi. Ponadczasowy wzór zdobywa obecnie coraz większą popularność jako element aranżacyjny w nowo powstałych mieszkaniach i domach.

Głęboka wiedza materiałowa, w połączeniu z dopracowaną linią produkcyjną pozwala na skomponowanie asortymentu, który łączy w sobie znakomite właściwości i korzystne ceny. Wielomiesięczne sezonowanie i obróbka według wytycznych zawartych w międzynarodowych normach zapewniają optymalną wilgoć i precyzyjne wymiarowanie. Natomiast naturalne właściwości wykorzystywanych gatunków drewna to gwarancja odpowiedniej twardości, odporności na ścieranie i wytrzymałości, która przekłada się na długą żywotność przy zachowaniu wszystkich walorów wizualnych, nawet przy intensywnym używaniu w obuwiu.

Skomentuj wpis